İSTANBUL İÇİ 7/24 SAAT GENİŞ SERVİS AĞIMIZLA HİZMET VERMEKTEYİZ.
0537 291 55 96 info@galvaniz-kepenk.com

Fabrikanıza En İyisi

Kepenk, Kepenk Sistemleri, Otomatik Kepenk Sistemleri, Kepenk Fiyatları, Otomatik Kepenk Fiyatları

Fabrikanıza En İyisi

                Galvaniz Kepenk rulo şeklinde sarma biçimine sahip çelik bir kapı çeşididir. Yalnız bu kapının farkı diğer kapılara nazaran çok daha güvenli ve değişik boyutlar yapılmasıdır. Örneğin geniş bir fabrika girişinde normal bir kapı kullanamazsınız. Bu tür yerlerde otomatik açılan ve ya elden çekmeli şekillere sahip çelik kepenkler tercih edilir. Ekstra özelliklere göre tercih yapma imkanınız vardır. Her ölçüye ve binaya uygun olarak kepenk inşa edilir. Üstelik ölçü alınırken mağazanızın vitrinini kapamaması için özel özen ve dikkat çerçevesi içinde davranılır.

is.2Galvaniz kepenk son on yıldır ülkemizde çok kullanılır. Büyük firmaların fabrikaları, alış veriş merkezlerinin depo girişleri, mal alım ve satım yerlerinin kapıları ve ya sıradan mağaza vitrinleri bile hep bu yapı ile korunur. Rüzgara karşı dayanıklıdır. Dış etkenlerden kolay etkilenmez. Kırılmaz ve ya parçalanmaz bu sebeple çok güvenlik sağlar. Bir hırsızın bu sarma çelik kafesi aşması neredeyse imkansızdır. Dış görünüşe de güvenlik kadar önem veriyorsanız mutlaka tercih edin. Sarma şekilleri kapılara göre değişebilir. Her şey isteğinize göre uydurulur. Esas amacı güvenliktir. Mağazanıza uygun renkte sipariş vermeniz de mümkündür. Her ölçüye ve binaya uygun olarak kepenk inşa edilir. Sizin dilediğiniz şekillere uygun kepenk modeli üretmek kaliteli firmaların işidir. Bu konuda içiniz rahat olmalıdır. Mağazanızı ve ya fabrikanızı, deponuzu en az sizin kadar koruruz.

Galvaniz kepenk bütün büyük ve kaliteli ticari şirketler tarafından tercih edilir. Hem görsel hem de mekanik açıdan bir dünya harikasıdır. Güvenliği sonsuz derecededir. Yer kaplamaz ve rulo şeklinde katlanabilir oluşu da göze hitap eder. Gereksiz yer kaplamaz. İnce ve sağlamdır. Endüstriyel sarmal kapı adını da alır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Sayac