İSTANBUL İÇİ 7/24 SAAT GENİŞ SERVİS AĞIMIZLA HİZMET VERMEKTEYİZ.
0537 291 55 96 info@galvaniz-kepenk.com

Galvaniz Kepenk Nedir?

Kepenk, Kepenk Sistemleri, Otomatik Kepenk Sistemleri, Kepenk Fiyatları, Otomatik Kepenk Fiyatları

galvaniz kepenk

Galvaniz Kepenk Nedir?

 

Günümüz koşullarında evlerde ve iş yerlerinde içerisini olası tehlikelerden koruma adına bir çok güvenlik önlemi alınmaktadır. Mülkleri dış ortamlardan izole etme amacıyla yapılacak en iyi şey otomatik kepenk taktırılmasıdır.  Bu kepenk sistemleri galvaniz  sistemler ve alüminyum sistemler olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Önerimiz olan galvaniz çelik sistemler  ile güvenliğinizi en üst düzeyde sağlayabilirsiniz. Galvanizler çelik profillerden üretilmekte olup, darbe ve patlayıcı maddelere karşı dayanıklı bir ürün olma özelliğini taşır. Bu kepenk sistemleri  66 mm ve 120 mm ölçülerinde, 0.80 mm , 1.00mm ve 1.20 mm kalınlığında üretilmektedir. Bu kepenkler istenilen renge boyanabilmektedir ve 1. Kaliteden Galvaniz çelik profili ile üretilmektedir.

Zevkinize göre istediğiniz renklerde seçebileceğiniz Galvaniz kepenkler ayrıca, gözenekli (delikli), gözeneksiz (deliksiz) ya da düz kapalı modelleri ile de iş yerinizi hırsızlıklardan, yağmacılardan korurken göze de hitap edecektir.  Galvaniz kepenklerin üretiminde kullanılan çeliklerin 1. Kalite olması sebebiyle, kepenkleriniz paslanmaya karşı dayanıklıdır ve her türlü iklim şartları ile doğal afetlere karşı direnç gösterir.  Galvaniz kepenklerin temizliği de oldukça kolaydır ve çabuk kirlenmeme özelliğini taşır. Kepenklerin ortalama fiyatları genişliğine ve yüksekliğine göre değişmekte olup ortalama 550 Euro ila 1500 Euro arasında değişmektedir. Galvaniz kepenklerinizi isterseniz tüp isterseniz de santral motorlarıyla kullanabilirsiniz. Santral motorla kullanırken olası bir elektrik kesintisine karşı önlem olarak manuel apart aşağıda bırakılmıştır. Elektriğiniz kesildiği zaman bile kepenginizi kolayca açıp kapayabileceksiniz. Ayrıca santral motorlar ısınmaya karşı termik koruyucu olmakla birlikte, motorun her iki yanında ölçüye ve ağırlığa bağlı olarak düzenlenen yay sistemi bulundurmaktadır. Bu yay sistemi eşit ölçüde dağıldığı için motorun uzun ömürlü olmasına katkı sağlar.

Sizler de iş yerlerinizi korumak istiyorsanız bu şık ve kullanışlı galvaniz kepenk sistemini gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Sayac