İSTANBUL İÇİ 7/24 SAAT GENİŞ SERVİS AĞIMIZLA HİZMET VERMEKTEYİZ.
0537 291 55 96 info@galvaniz-kepenk.com

Galvaniz Kepenk Önemi

Kepenk, Kepenk Sistemleri, Otomatik Kepenk Sistemleri, Kepenk Fiyatları, Otomatik Kepenk Fiyatları

otomatik-kepenkGalvaniz kepenk sistemleri, hırsızlık, olası bir yağma eylemleri sırasında iş yerinizin güvenliğini tam anlamıyla sağlayarak iş yerinizi dışardan gelecek olası tehlikelerden maksimum düzeyde korumaktadır. Galvaniz kepenk sistemleri üst düzeyde bir güvenlik sağlamasından ötürü genellikle kuyumcular, döviz büroları, bankalar ve risk grubunda bulunan iş yerleri tarafından tercih edilmektedir. Mekânınızın güvenliğini sağlarken aynı zamanda tasarımı açısından da göze hitap eden galvaniz kepenk sistemleri, günümüzde kullanılan en modern ve en şık kepenk sistemlerinden biri olma özelliği taşımaktadır. Bakım gerektirmeyen bu kepenk sistemi ile güvenliğinizi kolayca sağlayacak ayrıyeten iş yerinize de şık bir görünüm sağlayabileceksiniz.

Galvaniz çelik profilinden üretilen kepenk sistemleri, çok sağlam ve dayanıklı olmakla birlikte her türlü iklim koşullarına ve doğal afetlere karşı da direnç göstermektedir. Kesinlikle paslanmayan galvaniz kepenk sistemlerinin çabuk kir tutmaması ve kolayca temizlenebilmesi de en önemli özelliklerinden biridir.  Galvaniz kepenk sistemleri, istenilen RAL rengine boyanabilmektedir ve bu özelliği ile her türlü binaya uyum sağlayabilir. Kepenk sistemlerimizde düz tüp motor, redüktörlü (manuel) motor,  santral motor, box motor ya da kepenk ölçülerine göre endüstriyel motor da kullanılabilmektedir. Olası bir elektrik kesintisine karşın mağdur olmamanız açısından sistemin aşağısında da manuel bir kumanda sistemi bulunmaktadır. Müşterinin isteğine göre kepenk sistemine, ister anahtar buton, ister şalter buton isterse de uzaktan kumanda ile uzaktan erişim sağlanabilmektedir.

Alışveriş artık günlük yaşamımızın daimi bir parçası olduğundan ötürü bu ihtiyaçların giderildiği dükkanlar da oldukça göz önünde ve tehlikede bulunmaktadırlar. Bu noktada güvenlik için alınacak önlemler oldukça önemli ve gereklidir. İş yerlerinizi hem güvende tutmak hem de iş yerinize modern ve şık bir görünüm katmak için Galvaniz Kepenk Sistemlerini önermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Sayac