İSTANBUL İÇİ 7/24 SAAT GENİŞ SERVİS AĞIMIZLA HİZMET VERMEKTEYİZ.
0537 291 55 96 info@galvaniz-kepenk.com

Galvaniz Kepenk Faydaları

Kepenk, Kepenk Sistemleri, Otomatik Kepenk Sistemleri, Kepenk Fiyatları, Otomatik Kepenk Fiyatları

GALVANİZ KEPENK FAYDALARI

 

a3

Gerek güvenlik gerekse korunma amaçlı tehdit altında bulunan iş yeri sahiplerinin ekmek kapısı diye adlandırılan gelir elde ettikleri mağazalar, dükkânlar, ofisler, kurumlar zaman zaman tehlike altında olabilmektedir. Bunun en önemli nedenleri arasında hırsızlık ve yağmalama durumları bulunmaktadır. Güvenlik açısından zayıf olan iş yerleri hırsızlık tehdidi altında bulunmaktadır. Bu tarz tehditlerden korunmak için ise kepenk sistemleri geliştirilmiştir. Bu kepenk sistemlerinin başında galvaniz kepenk sistemi gelmektedir.

 

Galvaniz kepenk sisteminin en büyük özelliği darbelere karşı ve patlayıcı maddelere karşı dayanıklı olmasıdır. Galvaniz aslında çinko kaplamadır ancak birçok işlemden geçerek ve içerisine çelik gibi maddeler eklenerek güçlendirilmektedir. Bu yüzden hem uzun ömürlü hem de paslanmaz özelliktedir. Galvaniz kepenklerin sağlam olması bu yüzdendir. Ayrıca eski sistem kepenkler ile karşılaştırıldığında estetik açıdan da iş yerlerine şıklık katmaktadır. Galvaniz kepenk sistemi uzaktan kumanda sistemiyle desteklendiği için rahatlık sağlamaktadır. Kepenkleri açıp kapatmak bu sistemle oldukça kolay hale gelmiştir. Uzaktan kumanda sistemi ile dışarıdan gelen ani bir tehdit karşısında hem kendinizi hem de müşterilerinizi kolaylıkla koruma altına alabilirsiniz.

 

Yukarıda da belirttiğimiz gibi uzaktan kumanda özelliğine de sahip olan galvaniz kepenk sistemi oldukça gelişmiş bir sistemdir. Hem manüel hem de kumanda sistemiyle kontrolü tamamen sizin elinizdedir. Galvaniz kepenk sisteminin estetik boyutuna bakacak olursak renk seçenekleri ile göze hitap etmektedir. Burada tercih tamamen size kalmıştır. Galvaniz kepenk sistemlerinin en çok tercih edildiği yerler ise güvenliğin ön planda tutulduğu yerlerdir. Bunları örneklendirecek olursak bankalar, kuyumcular ve alışveriş merkezleri gibi yerler daha çok galvaniz kepenk sistemlerini tercih etmektedirler. Birçok olumsuzluğun kol gezdiği günümüzde iş yerlerini düşünmeden edemeyenimiz çoktur. Ancak galvaniz kepenk sistemiyle bu endişe dolu günler geride kaldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Sayac