İSTANBUL İÇİ 7/24 SAAT GENİŞ SERVİS AĞIMIZLA HİZMET VERMEKTEYİZ.
0537 291 55 96 info@galvaniz-kepenk.com

Galvaniz Kepenk Tercih Nedenleri

Kepenk, Kepenk Sistemleri, Otomatik Kepenk Sistemleri, Kepenk Fiyatları, Otomatik Kepenk Fiyatları

GALVANİZ KEPENK TERCİH NEDENLERİ

imagesNe yazık ki güvenlik sistemlerinin evde, okulda, iş yerlerinde, resmi kurumlarda hemen her yerde üst düzeyde olması artık kaçınılmaz. Hırsızlık olaylarının kol gezdiği güvensiz bir ortamda yaşadığımızın bilincindeyiz. Büyük mağazalarda, kuyumcu dükkânlarında, bankalarda bu sistemin üst düzeyde olması gerekmektedir. Galvaniz kepenk sistemleri üretilmeden önce akşamları gönül rahatlığı ile dükkânı kapatıp eve gitmek oldukça zordu. Galvaniz Kepenk fiyatları için firmamızı arayınız.

Galvaniz kepenk sisteminin kullanım kolaylığından bahsetmeden önce galvaniz ne demektir buna bakalım. Galvanizin Türkçe karşılığı çinko kaplama demektir. Galvaniz işlenirken 450- 455 derecede eritilirken çinkonun içerisine demir gibi metaller de karıştırılarak güçlendirilir. Birçok işlemden geçerek güçlendirilip meydana gelen galvaniz güçlü ve dayanıklı bir metal halini alır. Bu metal de birçok yerde tercihen kullanılır. Galvaniz kepenk tercih nedenlerine gelecek olursak yukarıda da belirttiğimiz gibi galvaniz oldukça güçlüdür. Darbe ve patlayıcı maddelere karşı dayanıklı bir metaldir. Galvaniz kepenk sistemlerinin tercih nedenleri arasında en önemlisi budur.  Galvaniz Kepenk fiyatları için firmamızı arayınız.

Galvaniz kepenk sistemlerinin diğer tercih nedenlerine gelecek olursak bu sistem uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmektedir. Hava şartlarına göre ayarlanabilen sistem hem uzaktan kumanda ile hem de buton ile kontrol edilebilmektedir. Ayrıca dış cephenize uygun renk seçenekleri ile göz zevkine de hitap edebilmektedir. Galvaniz kepenk sistemi çelik içerikli olduğu için de uzun ömürlüdür. Paslanma gibi bir durumla kolay kolay karşı karşıya kalmayacağınız için uzun süreli kullanıma müsaittir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi patlayıcı maddelere ve darbelere kaşı dayanıklı olması iş yerlerinizin güvenliğini arttıracak, hırsızlık olaylarını azaltacaktır. Herkes iş yerini hırsızlık, yağmacılık gibi durumlardan uzak tutmak ister hatta iş yerinizin dışında yaşanan bir olaydan bile iş yeriniz etkilenebilir. Bu gibi durumlara karşı uzaktan kumanda ile kontrol edebildiğiniz galvaniz kepenk sayesinde bu olaylardan korunabilirsiniz. Galvaniz Kepenk fiyatları için firmamızı arayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Sayac