İSTANBUL İÇİ 7/24 SAAT GENİŞ SERVİS AĞIMIZLA HİZMET VERMEKTEYİZ.
0537 291 55 96 info@galvaniz-kepenk.com

Galvaniz Kepenk

Galvaniz kepenk sistemleri patlayıcı ve yanıcı maddelere karşı yüksek direnç gösteren sistemlerdir. Motorlu ya da manuel kontrol sistemiyle kontrol edilebilen modelleri mevcuttur. Bu sistemlerde buton kontrolü ya da uzaktan kumanda kontrolünü mümkün kılan santral motorlar kullanılmaktadır. Galvaniz kepenk sistemlerinde kullanılan santral motorlarda ağırlık içerde bulunan yaylara dağıtılır ve motorun uzun olması sağlanır. Galvaniz kepenk sistemlerinde manuel aparat aşağıda bulunduğu için olası elektrik kesintilerinde kolay manuel açılım sağlanır.

Genel olarak bu sistemler; fabrikalarda ya da depolarda, endüstriyel sarmal kapılarda, binaların mal çıkış – giriş ve yükleme – boşaltma noktalarında sirkülasyon sağlamak amacıyla kullanılır. Sarmal kapının gövdesinde yer alan çift cidar sayesinde rüzgâr dayanımı ve esneme üst düzeydedir. Bu sistemler aşağıdan yukarıya doğru üst kısımda rulo şeklinde toplanmaktadır. Galvaniz kepenk sistemleri istenilen geçiş aralığına göre üretilmektedir. Beyaz, gri ve krem renkte olan paneller genel olarak tercih edilir. İstenilen renkte de üretim yapılabilmektedir. Şimdi sizlere otomatik kepenk sistemleri hakkında daha detaylı bilgi vermek istiyoruz:

ASP 110

Bu ürün yüksekliğe ve genişliğe bağlı olarak 0.8mm – 1mm 1.2mm et kalınlığında ST37 kalitede galvaniz saçtan üretilmektedir.  Bankalar, garaj kapıları, dükkan girişleri, alışveriş merkezleri, depo kapıları, endüstriyel kapılarda güvenilir bir şekilde kullanılabilir.

ASP 110 D

1mm et kalınlığında ST37 kalitede galvaniz saçtan üretilmektedir. Mikro delikli özelliği sayesinde geceleri içeriden aydınlatma yapılabilir ve vitrin görüntüsü net olarak sağlanabilir. Bankalar, garaj kapıları, dükkân girişleri, alışveriş merkezleri, depo kapıları, endüstriyel kapılarda güvenilir bir şekilde kullanılabilir.

ASP 80

Genişliğe ve yüksekliğe bağlı olarak 0.8mm – 1mm – 1.2mm et kalınlığında ST37 kalitede galvaniz saçtan üretilmektedir. Özel bombeli kalını sayesinde mukavemetin önem arz ettiği açıklıklarda ideal olarak kullanılabilir.

ASP 80 D

1mm et kalınlığında ST37 kalitede galvaniz saçtan üretilmektedir. Mikro delikli özelliği sayesinde geceleri içeriden aydınlatma yapılabilir ve vitrin görüntüsü net olarak sağlanabilir. Havalandırmaların önemli olduğu noktalarda, alışveriş merkezleri ve dükkan girişlerinde, bankalarda, kuyumcularda her yerde kullanılabilir.

Bahsetmiş olduğumuz otomatik galvaniz kepenk sistemlerinin tamamı; darbe ve patlayıcı maddelere karşı son derece dayanıklıdır, dış cepheye uygun olarak alternatif renk seçenekleri bulunmaktadır, uzaktan kumanda ya da butonla açılıp kapanabilme özelliği vardır, güvenliğin ön planda tutulduğu her yerde sorunsuz bir şekilde kullanılmaya uygundur.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Sayac