İSTANBUL İÇİ 7/24 SAAT GENİŞ SERVİS AĞIMIZLA HİZMET VERMEKTEYİZ.
0537 291 55 96 info@galvaniz-kepenk.com

Güvenli ve Şık

Kepenk, Kepenk Sistemleri, Otomatik Kepenk Sistemleri, Kepenk Fiyatları, Otomatik Kepenk Fiyatları
Galvaniz Kepenk

Galvaniz Kepenk

Güvenli ve Şık

Galvaniz Kepenk bir çok çeşitte bulunur. Bunlar sağlam oldukları kadar dayanıklıdır. Çeşitlere internet üzerinden ve ya kataloglardan ulaşmanız mümkündür. Sayısız kaliteli markanın ürettiği çeşit çeşit modeller her renkte karşımıza çıkar. Oldukça güvenli ve güvenilirdir. Sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacağına eminiz. Bunlar otomatik motorlu da olur. Çelikten yapılanları da vardır. Genelde mağaza girişlerinde kullanılır. Esas amacı güvenliktir. Mağazanıza uygun renkte sipariş vermeniz de mümkündür. Her ölçüye ve binaya uygun olarak kepenk inşa edilir. Üstelik ölçü alınırken mağazanızın vitrinini kapamaması için özel özen ve dikkat çerçevesi içinde davranılır. Kepenk sisteminiz monte edildikten sonra yanında otomatik açma için kumandası verilir. Böylece yorulmak ve gereksiz enerji sarf etmek zorunda da kalmazsınız. Hem otomatik olan kepenkler çok daha güvenlidir.

Galvaniz Kepenk son on yılda sık kullanılmaya başlamıştır. Firmayı arayıp ulaştığınız takdirde kepenk yapılacak yere elemanlar gelir. Burada gerekli ölçüler alınır. Ölçülere göre de fiyat belirlenir. Opsiyonel özellikler de eklenerek bir fiyat teklif edilir ve sonra tamamen kullanımınıza hazır bir halde montaj yapılır. Dış görünüşe de güvenlik kadar önem veriyorsanız mutlaka tercih edin. Depo girişleri, dükkan kapıları, binaların mal alım, teslim bölümleri ve benzeri yerler için üretilir. Buralar için biçilmiş kaftandır. Endüstriyel sarmal kapı adını da alır. Esneme ve rüzgarın etkisine karşı çok dayanıklı şekilde üretilmiştir. Her binaya özel olarak üretilir. Fabrika giriş ve ya çıkışları için de tasarlanır. Her boyutta üretim mevcuttur.

Galvaniz Kepenk butonlu, otomatik, kumandalı ve ya fotoselli yapılabileceği gibi el ile çekmeli de üretilir. Her renkte ve boyutta uygulanır. Sarma şekilleri kapılara göre değişebilir. Her şey isteğinize göre uydurulur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Sayac