İSTANBUL İÇİ 7/24 SAAT GENİŞ SERVİS AĞIMIZLA HİZMET VERMEKTEYİZ.
0537 291 55 96 info@galvaniz-kepenk.com

Kepenk Servisi

Kepenk, Kepenk Servisi, Galvaniz Kepenk Servisi, Kepenk Sistemleri

Kepenk Servisi

Kepenkler özellikle son 30-30 yılda çok daha fazla kullanılmaya başlanan çok yönlü faydaları olan ürünlerdir. Malzeme özellikleri, şekil ve kullanım detayları açısından bunlar kendi içersinde çeşitlere ayrılır. Firmamız kepenk servisi ve kepenk montaj işlemlerinde beklentilerinizi karşılayarak kısa sürede çözüm almanızı sağlar.  Bu alanda uzun süreden bu yana varlığını sürdüren firmamız uzman ekibiyle hizmet vermektedir.

Ne Zaman Kepenk Servisi Aranır?                   

Kepenk servisi kepenklerinizde meydana gelen sorunlarda aranabilir. Bu sorunlar şu şekilde çeşitlenebilir:

Kepenk sisteminin çalışmaması

Kepenklerin kumandasının çalışmaması

Açılma kapanma sırasında sorun çıkması

Toplanma alanı problemleri

Kepenk üzerine kırık,  göçük ya da aralıklı olanlarda kopma gibi sorunlarda aranabilir.

Firmamız kepenk servisi hizmetlerinde sizin beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamayı hedefler. Bunun için öncesinde hasar tespiti sağlıklı bir şekilde yapılır ve çözüm için alternatifler geliştirilir.

Kepenk Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kepenk çeşitleri dayanıklı malzemeden üretilse de çok zorlandıklarında hasar alabilirler. Zaten hasarların büyük kısmı da hırsızlık yoksa eğer yanlış kullanımdan dolayı oluşur. Bu nedenle kepek kullanımı sonrasında bazı kurallara önem vermekte fayda var:

Kepenk sisteminiz otomatikse kumandasıyla çok sık açıp kapatmamak gerekir.

Kepenklere herhangi bir nedenle sert ve ağır bir cisimle vurmayınız.

Araç garajlarında kepenklere çok yakın mesafeye park etmeyiniz, arada boşluk kalmasına özen göstermekte yarar var.

Kepenklerin toplanma alanlarına çok gerekmedikçe müdahale etmeyiniz ve bu alana su, yağ ya da farklı bir yabancı malzeme dökmeyiniz.

Kepenklere metallere zarar veren asit benzeri sıvı dökmeyiniz.

Manüel kepenk sistemleri için çok sert hareketlerde bulunmayınız.

Butonla kullanım söz konusuysa üzerine sıvı veya toz maddeler dökmeyiniz, hava koşullarından sakınınız.

Kepenk Modelleri Seçerken Öneriler

Kepenk modelleriseçerken bunun nerede kullanılacağına önem vermeniz tavsiye edilir. Örneğin alışveriş merkezi içlerinde uygulanacak olan kepenk sistemleri dekorasyon açıdan daha kapsamlı olabilir. Mağazanın genel görünümüyle uyumlu olması kurumsal kimlik açısından da artı sağlar. Bunun dışında işlevselliği önemli diğer bir konudur. Pratik kullanımı olması ve tüm alınan hizmetin ekonomik sonuçlanması da ayrıca önem teşkil eder. Teklif için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Kepenk Hizmeti

Kepenk sistemleri alanında profesyonel bir bakış açısı benimseyen firmamız performansımız en üst seviyede tutarak işlemlerini sürdürmektedir. Ürünler ve hizmetler zamanında önceden belirlenen plan dâhilinde müşterilerimize sunulur.  Ekip çalışması sayesinde tüm çalışmalarımızda müşterilerimiz için hızlı ve etkili çözüm geliştirilmektedir. Firmamızdan hizmet almak istediğinizde önce teklif almanız ve anlaşma olması durumunda da uygulama için plan hazırlığına dâhil olmanız önerilir.  Kurumsal bir yapıdaki firmamızda sizin beklentilerinizle firmamızın çalışmaları birleştirilir. Yaratıcı ve güvenli sonuçlar için bu konuya önem verilir.  Her zaman daha iyisini sunmak adına devamlı bir gelişim halinde olmak firmamızın temel bakış açısıdır. Firmamıza hizmetlerin sonunda da iletişimi koparmayarak görüş ve önerilerinizi aktarabilirsiniz. Önerileriniz doğrultusunda firma yapılandırması şekillendirilmektedir.

 


Sayac