İSTANBUL İÇİ 7/24 SAAT GENİŞ SERVİS AĞIMIZLA HİZMET VERMEKTEYİZ.
0537 291 55 96 info@galvaniz-kepenk.com

Kepenk

Kepenk, Kepenk Sistemleri, Otomatik Kepenk Sistemleri, Kepenk Fiyatları, Otomatik Kepenk Fiyatları

Kepenk

Kepenk sektöründe uzun zamandan bu yana aktif olarak var olan firmamız özel üretim kepenk sistemlerinin ideal biçimde yerleştirilmesi ve bakım tamirinin yapılmasını sağlamaktadır. Kepenkler bilindiği üzere bir alanın kapatılması ve güvenliğinin sağlanması için kritik öneme sahiptir. Özellikle işletmelerde, araç garajlarında sıkça kullanılmaktadır. Malzeme özellikleri, uygulama biçimi ve diğer detaylarda kendi içerisinde farklı çeşitlere ayrılır.

Garaj Kapısı Olarak Kepenk Sistemleri

Evlerin bahçelerinde garaj alanı varsa bunu kepenk sistemi ile kapatabilirsiniz. Bu uygulama aracın dış etkenlere karşı korunmasını sağlar.  Dayanıklı malzemeden üretilen kepenk sistemi hava koşulları, hırsız gibi durumlara karşı özellikle geliştirilmiştir.  Garaj kapılarındaki sistemler bazı işletmelerin kapısında da kullanılmakla beraber üst kısmında yer alan toplanma alanı ile garaj kapısının açılmasını sağlar. Bu uygulama genellikle elle ya da otomatik olarak gerçekleştirilebilir.

İş Yerlerinde Kepenk Kullanımı

Alışveriş merkezlerinin içinde, caddelerdeki işletmelerde ya da diğer işletme alanlarında dış bölümlerin kepenk çeşitleri ile kapatılması söz konusudur. Hırsızlık, satılan ya da hizmetlerde kullanılan malzemelerin zarar görmesini engellemek gibi amaçlarla bu ürünler kullanılır. Otomatik ya da manüel olarak tercih edilen bu sistemler size daha güvenli bir iş yeri sağlar. Üstelik uzun ömürlü bir kullanımı olması ekonomik açıdan da avantaj sağlayacaktır. Bu malzemeler size uzun vadede büyük avantaj sağlar.

Hangi Kepenk Sistemini Kullanmalıyım?

Henüz bir karar vermediyseniz ve kepenk sistemleri hakkında çok fazla detayı bilmiyorsanız bu durumda önce kepenk sisteminden ne beklediğinizi bulmanız ve hangi alan için ne amaçla unun uygulanacağını saptamanız gerekir. Sonraki aşamada otomatik ya da manüel çeşitlerden hangisinin sizin için iyi olacağına karar verebilirsiniz. Bunun dışında kepenk sistemlerinin malzeme özellikleri de farklı olabilir. Bu nedenle konuyla ilgili daha fazla ayrıntı almak için firma yetkililerine başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl Teklif Alırım?

Firmamızdan teklif almak için öncesinde tahmini ya da net ölçülerle firmamıza ulaşmanız ve sonra beklentilerinizi de ileterek teklif istemeniz gerekmektedir. Bu doğrultuda size geri dönüş yapılır ve anlaşma olması halinde uygulama aşamasına geçilecektir.

 

Kepenk Fiyatları

Kepenklerin kendi fiyatlarını değerlendirirsek bunun malzeme özellikleri ve üreten firmanın fiyatlandırma politikasının belirleyici olacağını belirtmek gerek.  Bunun dışında firmamızdan talepte bulunduğunuzda ne kadar bir alana kepenk olacağı, otomatik mi yoksa manüel mi olacağı, işçilik ücreti, gibi etkenler belirleyici olacaktır. Yani hem sizden gelen talepler hem d firmamızın çalışma politikası ile ortak bir fiyat bulunur. Bu fiyatlandırma hazırlanırken müşterilerle uzun vadede avantajlı alışveriş sağlamak üzere ekonomik rakamlar sunulmaktadır. Firmamız, müşterilerine kalıcı memnuniyet doğrultusunda en iyi hizmeti verme amacındadır. Bunun için de odak noktasında işin kalitesinin en iyi seviyede olmasına odaklanır.

Kepenk Sistemleri Servis

Kepenk sistemlerinde meydana gelen sorunlar için firmamıza başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yetkili kişiler size kısa sürede dönüş sağlayacaktır.


Sayac