İSTANBUL İÇİ 7/24 SAAT GENİŞ SERVİS AĞIMIZLA HİZMET VERMEKTEYİZ.
0537 291 55 96 info@galvaniz-kepenk.com

Otomatik Kepenk Sistemleri

Kepenk, Kepenk Sistemleri, Otomatik Kepenk Sistemleri, Kepenk Fiyatları, Otomatik Kepenk Fiyatları

Otomatik Kepenk Sistemleri

Otomatik kepenk sistemleri kolay açılıp kapanması, hızlı çözüm üretmesi ve güvenilir kullanım özellikleriyle sıkça tercih edilen ürünlerdir. Bunlar i yerlerinde, bahçe garajlarında ya da diğer kapatılması istenen alanlarda kullanılabilir. Kendi içinde açma kapama şekli açısından çeşitlere ayrılmaktadır. Örneğin butonlu kullanım en yaygın şekilde kullanılan çeşididir. Bir butona basılmasının ardından kepenk kendiliğinden aşağı iner ve basılı tutulmazsa da durur.

Otomatik Kepenk Sistemleri Fiyatları

Otomatik kepenk sistemleri fiyatları malzeme özellikleri, ne kadar alana uygulama olacağı, ne tür amaçlarla kullanılması gerektiği gibi özelliklere göre değişir. Uygulanacak alan ne kadar büyükse fiyatı da birim metre kare hesabıyla o kadar fazla olur. Ancak manüellerle karşılaştırıldığında otomatik sistemlerin donanım açısından daha kapsamlı olmasına da ağlı olarak yüksek fiyatları olduğu bilinmektedir. Kesin bir fiyat için firmamızla ölçü belirterek teklif alabilirsiniz.  Ortak bir çözüm geliştirmek üzere firmamız yardım edecektir.

Otomatik Kepenk Malzeme Örnekleri

Otomatik kepenkler kendi içerisinde malzeme özellikleri açısından değişebilir. Bunlardan bazıları:

  • Ekstrüzyon alüminyum, otomatik kepenkler için en sağlam ve problemsiz malzemelerden biridir. Alüminyumun korozyona uğramayan yapısı ve toz boya birleşimin uzun yıllar sabit kullanım avantajı sunar. Sadece kapalı bir alan hazırlanmasından ziyade güvenliğin daha çok önemli olduğu bölgelerde kullanılır. Ayrıca ekstra güvenlik gerekirse de dikme profilleri zırh ile kaplanabilmektedir. Güncel olarak kullanılan ekstrüzyon alüminyumun kalınlığı 0,9+0,9 mm civarıdır.
  • Poliüretanlı otomatik kepenk, genellikle alışveriş merkezleri gibi alanlarda kullanılır. Burada güvenlik riski oldukça düşüktür ve ısı ile ses yalıtımı için idealdir. Kalınlığı 0,60 mm+0,60 mm olan bu malzeme mücevherat mağazası, banka ya da tekel gibi hırsızlık riski yüksek alanlarda kullanılmamalıdır.
  • Çelik Sac, galvaniz, çoğu zaman santral motorla uygulanmakta ve profiller gibi çok parçalı değil tek parçalı bir sacdan oluşur. Bu ürün maliyet açısından oldukça ekonomiktir ancak ağırlığı nedeniyle santral motorla yay sistemi ile üretilmektedir. İlerleyen dönemlerde metal yorgunluğuna bağlı denge bozulmaları gibi sorunlara rastlanabilir.

Kepenk Sistemlerinin Yararları

Otomatik kepenk sistemleri ve genel olarak kepeneklerin birçok kullanım avantajı vardır:

  • Güvenlik beklentilerine yanıt verir.
  • Yağmur, kar fırtına gibi durumlarda işletme ya da arabayı korur.
  • Otomatik kepenk sistemleri hızlı biçimde açılıp kapanır ve zamandan tasarruf sağlar.

Kepenk Servis ve Uygulamalar

Firmamız uzun süreden bu yana uzman bir ekiple faaliyetlerini sürdürmekte, sizden gelen beklentilere yanıt vermektedir.  Kepenklerinizde herhangi bir nedenden dolayı sorun olduğunda firma yetkililerine başvuru yapabilir, sorunu ileterek yardım talep edebilirsiniz. Bunun dışında uygulama süreci için firmamıza başvuru yapmadan önce taleplerinizi ileterek teklif alabilirsiniz. Teklifin onaylanması sonrasında uygulama alanı da dikkate alınarak plan hazırlanır ve harekete geçilir. İşletmeler için genel akışın engellenmemesine özen gösterilmektedir. Süre ve diğer açılardan sorun yaşamadan firmamıza güvenle başvuru yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Sayac